• Szkolna Kasa Oszczędności SKO. Wpłaty i wypłaty pieniężne w każdą środę

od godziny 9: 50 do 10:50

Zachęcam wszystkich uczniów do rozwijania swoich zdolności z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej na specjalnie stworzonej platformie: www. talentowisko.pl. Współpraca naszej szkoły z tymże bankiem to nie tylko okazja do tego, aby uczniowie mogli uczyć się jak oszczędzać pieniądze, ale także jest to sposób na zdobywanie informacji na temat tego jak one funkcjonują, na co dzień w naszym życiu. Dzięki tej współpracy wychowankowie mogą również rozwijać wiele swoich talentów. Kilkakrotnie wraz z uczniami naszej szkoły braliśmy udział w warsztatach ceramicznych i plastycznych, które dla swoich oddziałów SKO ten bank organizuje. Na uczniów, którzy zaangażują się w oszczędzanie, są wytrwali a ich oszczędności będą wysokie, czekają nagrody.

R.M.