• Samorząd Uczniowski

• 20 września 2016 roku odbyło się uroczyste Zaprzysiężenie Rady Samorządu Uczniowskiego.
          W roku szkolnym 2016/2017 funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego pełni Jakub Czyżycki, a jego zastępcą jest Marlena Ryguła, uczniowie kl. VI.
          Przewodniczący SU dokonał prezentacji uczniów wchodzących w skład Rady Samorządu Uczniowskiego:

1. Sekcja dekoracyjna
          • Piotr Piechnik – kl.VI
          • Patryk Kulig – kl. VI
          • Piotr Kołdras – kl. VI

Pani Dyrektor odczytała tekst ślubowania,  a członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając: rzetelnie uczyć się, dbać o dobre imię szkoły, troszczyć się o ład i porządek, wypełniać sumiennie powierzone im obowiązki, przestrzegać   piękna mowy ojczystej i godnie reprezentować swoją szkołę.

Bożena Załubska